isbandziau jau, pojuciai tikrai geri, ir galvoju, jog visdelto ekrano nestatysiu, tik galvoju paciame peciuje istatyt ta liezuvi ar kaip ten jis vadinas

nes labai jau per stipriai dega (mano akimis), bet seip su trijom pakurom per dvi val drasiai iki 70 laipsniu pakeliu.

pabandziau ir iki 95 pakelt ir visai nevargina toks kastis, nebutina burnos dengt ir pasneket eina, tai galvoju cia bus del ventiliacijos

dar butu klausimelis: baigus pirties proceduras, atidaryt pirties duris i priepirti, ar uzdarytas palikt?