Statome pirtele

Čia aptariami įmanomi pirčių projektai.

Moderatorius: tramas

Re: Statome pirtele

Standartinė ramunas » Sek Lie 04, 2010 8:56 pm

dėl plytų- būtų gerai kad jos būtų pilnavidurės....
ramunas
 
Pranešimai: 302
Užsiregistravo: Tre Geg 26, 2010 4:44 pm

Re: Statome pirtele

Standartinė Giedrius » Sek Lie 04, 2010 9:08 pm

Bet shiedelio kainos praktiskai tokios pacios kaip ir tu nerzaveikiniu sumustiniu. Tai jau geriau shiedeli imt. Ar Jus apie plytu kamina kalbat? O kas del duso, tai vat neikalbu tevu, kad dusas nereikailingas, dabartineje pirtyje yra, nori kad ir cia butu :roll: Gal visgi yra kokiu alternatyvu?
Giedrius
 
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: Pen Kov 06, 2009 4:30 pm

Re: Statome pirtele

Standartinė ramunas » Sek Lie 04, 2010 9:39 pm

kalbu apie plytų kaminą- nes shiedelis turi stovėti ant grindų.
nors..... galima parinkti krosnies modifikaciją kuri naudos būtent tokį dūmtraukį.

dėl dušo- principe- galima padaryti ir dušą, tačiau ta sistema nebus atspari peršalimui ir kainuos daug brangiau.
bet dėl skonio nesiginčyjama- pvz mano žmona su užuojauta žiūri į žmones kurie sau su dušais "uždraudžia" pajusti apsipylimo malonumą.....

tarp kitko- kas pirties šeimininkas?
kodėl klausiu? todėl kad TIK šeimininkas turi priiminėt sprendimus.
ramunas
 
Pranešimai: 302
Užsiregistravo: Tre Geg 26, 2010 4:44 pm

Re: Statome pirtele

Standartinė Giedrius » Sek Lie 04, 2010 9:44 pm

Seimininkas mano tevas :D
Giedrius
 
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: Pen Kov 06, 2009 4:30 pm

Re: Statome pirtele

Standartinė nenormaliuda » Tre Lie 07, 2010 9:55 pm

nu as noriu pasigirti.uzvakar uzkuriau savo pirmaja pirtele ir manau,kad pavyko :D garine greit prisilo,malku netaip ir daug reikejo,temperatura 85'(daugiau neuzkeliau,nes dar lubos neapsiltintos iki galo),bet manau uztenka,nes kai vandens ant akmenu uzpili tai visi zemyn lipa :lol: ventilecija ir turbut pavyko,dariau kanaline, nes kokia 10 uzejimu dariau(kol su visais draugais ir kaimynais isbandziau)ir jokio diskomforto nesijaute.truputi trukde tik pasaliniai kvapai,nes vistiek pirmas kurimas,prikrite gal i krosnele ten visko.
nenormaliuda
 
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: Šeš Geg 01, 2010 2:39 pm

Re: Statome pirtele

Standartinė ramunas » Tre Lie 07, 2010 9:58 pm

nenormaliuda,
gal vertėtų nają temą pradėti?
ramunas
 
Pranešimai: 302
Užsiregistravo: Tre Geg 26, 2010 4:44 pm

Re: Statome pirtele

Standartinė nenormaliuda » Tre Lie 07, 2010 10:08 pm

nu nepykit,as suvalkas,taupiau vieta :roll:
nenormaliuda
 
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: Šeš Geg 01, 2010 2:39 pm

Re: Statome pirtele

Standartinė vaidasker » Ket Lie 08, 2010 12:12 pm

nezinau ar bus imanoma atsakyti viska sioje temoje, bet visdelto pabandysiu uzduoti konkrecius klausimus.
Ruosiuosi statyti piti. Si rudeni darysiu pamatus, todel reikalinga bent jau tikslei tureti pirties plota ir isplanavima.
Pirti isivaizduoju kaip maza namu SPA centra ant 4-6 zmoniu.
Perykla gan erdvi kurioje butu galima atlikti ivaires proceduras. Turetu buti erdvus slapias kambarys- masazo, apsipylimo roceduroms, taipogi sioje patalpoje turetu buti vietos ir pasedejimui, arbatos gerimui. Manau kad kogero turetu buti ir sausas kambarys kokiu 18m².
Numatyti reiketu WC, bei butinai dusa (zinau, kad daugelis esate kategoriskai pries dusa, bet mano atveju tai butina)
Labai svarbu, kad pirtis butu ne tik funkcionali bet ir estetiskai grazi, kad bunant viduje jaustuomiesi kaip Ajurvedos centre ;)
Pirties krosnis turetu buti perijodinio veikimo, apdaila- apmuryta senom plytom arba skaldytais akmenimis, aptinkuota ar apdrebta moliu (gal but yra dar kokiu apdailos varijantu, katras geresnis?).
Sienos is skandinavisko tipo pjautu rastu.
Zinau labai svarbi ventiliacija, bet siam pirmam pamatu etape tai nelabai aktualu, tai gales ispresti po to.
Salia planuojamos pirties statybos vietos esu isikases nedideli 5 aru tvenkinuka, todel kogero bus naudojamasi visiais teikiamais tvenkinuko privalumias.
Nezinau kokios dar informacijos reiketu, kad galetumet man patarti del pirties isplanavimo.
Esu nusiziurejes keleta peryklos varijantu kaip isivaizduoju savo perykla, kazko noretusi kaip JazzHotel pirties (jums si pirtis kogero gerai zinoma). Nenoriu aklai kopijuoti, tai tik tam, kad geriau galeciau isreiksti savo vizija.
Dekoju is anksto...
Paskutinį kartą redagavo vaidasker Ket Lie 08, 2010 1:00 pm. Iš viso redaguota 1 kartą.
vaidasker
 
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: Pir Kov 16, 2009 4:20 pm

Re: Statome pirtele

Standartinė tramas » Ket Lie 08, 2010 1:00 pm

kaip jus suprantate savoka "spa centras"?
antra- nubraizykite pamatu brezinuka
trecia- amatu stadijoje ventiliacijijos klausimai dar neaktualus, taciau kanalizacijos klausimai turi buti isspresti jau iki to.
kaip vienas is galimu variantu ideju isplanavimui (neaisku kokie gabaritai)

http://picasaweb.google.lt/lh/photo/lQd ... directlink

tubzikas "istatomas" i koridoriuka- kad zmones galetu nemaisydami vieni kitiems patekti ttiek is "slapios" erdves, tiek is sausos erdves

va taip (kaip pvz) atrodo su tubziku


http://picasaweb.google.lt/lh/photo/b9g ... directlink
pirtininkas Ramūnas www.pirtininkas.lt
tramas
 
Pranešimai: 290
Užsiregistravo: Pir Vas 11, 2008 10:48 pm
Miestas: Vilnius, Trakai, Vievis

Re: Statome pirtele

Standartinė Giedrius » Ket Lie 08, 2010 1:19 pm

ee, cia mano pirties projekto tema. Ir pirtis dar nebaigta. Ir kol taip nebus prasyciau nesiukslinti mano temoje. Aciu :roll:
Giedrius
 
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: Pen Kov 06, 2009 4:30 pm

AnkstesnisKitas

Grįžti į Pirties projektai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių

cron