Kur įsigyti, o kur ne

Temos apie vantas, pirties drabužius , kitas priemones naudojamas pirtyje

Moderatorius: tramas

Kur įsigyti, o kur ne

Standartinė jignas » Pir Kov 21, 2011 1:09 am

Pamaniau, kad pavirkausiu, nes už man asmeniškai labai brangią 5,50lt sumą "Senukuose" įsigijau "vantų" (gerai, kad tik 2)... Šluotos kažkokios, nes šakos parinktos tai labai storos ir pati vanta nors ir pakenčiamos formos, bet sunki labai, o sunki, nes medienos daug - primušti žmogų su tokia gali - rimtai.
Prakeikiu tą prekybcentrį ir tikiuosi rasti "tautiškų" dar... Yra idėjų, kur tai padaryti?
Ai, pernai esu pirkęs irgi prekybcentry, bet jos buvo kito "gamintojo" ir net labai neblogos man pasirodė. Ir pigesnės... Pasakymas, kad viskas brangsta tai man čia juokingas... Jas tik atvežti iki pardavimo vietos gal brangiau dabar, bet kad berželių šakos pabrango... ką aš žinau :).
jignas
 
Pranešimai: 166
Užsiregistravo: Tre Kov 31, 2010 10:46 pm
Miestas: Kaunas

Re: Kur įsigyti, o kur ne

Standartinė ramunas » Pir Kov 21, 2011 2:03 pm

nu jo - yra tokia problema- as pirtele lt parduotuveje pirkau (beda prispyre) kelias vantas- kotas suristas plienine VIELA..... ir kaina 6.5 lt

bet man pasiseke- nusipirkau is zmogaus berziniu vantu- masyvios - is dvieju zmogaus vantu galima padaryti tri pirtininko vantas....
ramunas
 
Pranešimai: 302
Užsiregistravo: Tre Geg 26, 2010 4:44 pm

Re: Kur įsigyti, o kur ne

Standartinė andrius » Pir Kov 21, 2011 2:53 pm

Kalvariju turguj Vilniuje visokiu rusiu ir kalibro - nuo 2,5 lt uz kadagine iki 6 lt uz kanadinio azuolo.
Neretai nusiperku.
andrius
 
Pranešimai: 84
Užsiregistravo: Ant Gru 29, 2009 10:56 am

Re: Kur įsigyti, o kur ne

Standartinė jignas » Tre Kov 23, 2011 12:00 pm

Kaune soties turguje teiravausi vietinių, tai sakė retai būna, bet rekomendavo į Žaliakalnio turgų nuvykti, bet vis neprisiruošiu... Nes pvz Aleksoto turguje niekad vantų nesu matęs pirkti... Gal kauniečiai turi kokių minčių, vietelių gerų, kur nebūtų gaila žmogui kad ir tuos tris litus mokėti už padorią vantą? :)
jignas
 
Pranešimai: 166
Užsiregistravo: Tre Kov 31, 2010 10:46 pm
Miestas: Kaunas

Re: Kur įsigyti, o kur ne

Standartinė Turistas » Ant Kov 29, 2011 9:14 am

Nedažnai užsuku į Žaliakalnio turgų, bet vantų visuomet matydavau (prie pagrindinių vartų) Tiesa, beveik visos geriau tiktų kiemelį pašluoti, nei pirtin neštis. :) Kotai su lapais, tai vos apimti gali , be to ir nevykusiai sudėtos. Tačiau yra išeitis. Jau atmirkusias išardyti ir perrišti. Iš 2-jų, visai neprastos 3 gaunasi.
Turistas
 
Pranešimai: 45
Užsiregistravo: Šeš Vas 23, 2008 10:36 pm


Grįžti į Vantos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių