Jazz hotel dūminė pirtis

Atsiliepimai iapie pirtis kuriose buvome, nuotraukos,rekomendacijos ką galima būtų patobulinti ir tt

Moderatorius: tramas

Jazz hotel dūminė pirtis

Standartinė jignas » Šeš Bal 03, 2010 9:54 pm

Šią nuostabią žiemą teko garbė lankytis Jazz hotel dūminėje pirtyje. Taip jau nutiko, jog kita pirtis, kurioje turėjo vykti pirties akademijos seminaras, tapo neprivažiuojama todėl susirinkome visi į šį viešbutį. Negaliu nieko sakyti apie pirtį, kurioje buvo planuota rinktis, bet asmeniškai aš džiaugiausi galimybe pabuvoti šioje unikalioje dūminėje pirtyje... Taigi gili žiema su užpustytais keliais buvo tik į gerą:). Ir mano lūkesčiai buvo patenkinti su kaupu.
Aišku pažintį su dūmine pirtimi pradėti nuo šios "džiazuojančios" pirties yra savotiška vien dėl to, jog tada kitoms piritms iškeliama gan aukšta kartelė. aišku nekalbu apie įspūdingą pirties dizainą ar vietą gamtoje, nes tokie dalykai reikalauja visų pirma labai ir labai daug investicijų... Tačiau tokius dalykus, kaip garas ar pajūčiai pirtyje aptarti galima.
O tie pojūčiai buvo puikūs. aksominis garas, apie urį buvau skaitęs ištiesų puikus. Dabar žinau ką tai reiškia:0. Pasikartosiu, jog man tai buvo pirma dūmonė pirtis, todėl ir aromatas jos mane tiesiog užbūrė. Plius tamsa ir paslaptingumas... Tik gal per daug žmonių.. ir ta "seminariška" atmosfera, bet nuo jos pavykdavo atsiriboti ir tuomet užplūsdavo tikra palaima. Tai buvo tas kartas, kai suvoki, jog psichologinė būsena labai svarbi ir slegiantys rūpesčiai turi būti paliekami tolėliau nuo pirties (neveltui esu savo pirty pasatęs "blogų minčių plytgalį", kuriame siūlau draugam palikti blogas mintis...). Tądien dar laukė labai ilga kelionė namo todėl besibaigiant seansui galvoje ėmė kirbėti mintis, jog teks važiuoti labai ilgą kelią per pūgą...
Jaz hotel pirtis puiki, nes turi savotišką aurą, o ir dizainas yra nepakartojamas. Aišku vieta galima būtų išnaudoti produktyviau ir sukurti daugiau vietos vanojimui. Šis klausimas neišspręstas, bet aš vis pagalvoju, jog žinau labai mažai pirčių, kur galima vanoti daugiau nei du asmenis vienu metu todėl gal šis klausimas tik ir lieka teoriniame lygmenyje... Bet ta pirtis galėtų leisti sau toią prabangą... Visa kita... puiku pasijausti arti arti gamtos... Tai, kad nėra šilto vandens ir apskritai nėra vandens įvado tuos pojūčius tik sustiprina.
Garą kontroliavo patyręs pirtininkas rimas Kavaliauskas todėl nusiskundimų neturiu plius pati pirtis matyt dėl tinkamos ventiliacijos garą paskirsto nusotabiai. Nėra to "sukimosi", bet turint rankoje vantą past viską pasireguliuoji ir įkaitinti visą kūną nėra sudėtinga.
Apibendrinant galiu sakyti, jog šioje pirtyje pabuvoti verta ir rekomenduoju visiems. aišku čia prasideda visokie dalykai, kuriuos sugalvojo kapitalistinė santvarka ir kurie manęs, kaip pirties mylėtoo nedžiugina, bet ši pirtis verta nemenkų pinigų. :0 šypsausi net dabar po daugiau nei poros mėnesių, kai prsimenu tuos pojučius todėl manau, kad seansas buvo vykęs. tiek:).
jignas
 
Pranešimai: 166
Užsiregistravo: Tre Kov 31, 2010 10:46 pm
Miestas: Kaunas

Re: Jazz hotel dūminė pirtis

Standartinė tramas » Sek Bal 04, 2010 10:16 am

jep- prie visu isvardintu privalumu turiu patvirtint- vanojimui ten ne geriausia vieta.
nors siaip jau ten labai grazu.
dar vienas niuansas- aukstesniam zmogui kelia pavoju pakeliamos gaubto puses- as buvau nestipriai susitrenkes- gerai kad neprasiskeliau. prietemoje tie gelezys beveik nematomi.... o uzgauti gali...

is mano pageidavimu- reiketu padaryt koki nedideli baseiniuka salia pirties- po tokio superinio pasikaitinimo noretusi isokt i vandeni, o iki ezero santykinai toli- kol nuleki tai ir atvesti..
pirtininkas Ramūnas www.pirtininkas.lt
tramas
 
Pranešimai: 290
Užsiregistravo: Pir Vas 11, 2008 10:48 pm
Miestas: Vilnius, Trakai, Vievis

Re: Jazz hotel dūminė pirtis

Standartinė jignas » Sek Bal 04, 2010 2:17 pm

Va tos geležys iš vienos pusės labai gudrus sprenfdimas, bet dėl saugumo... gali "užsikaifavęs" į jas galvą prasiskelti:0 Bet aš manau, kad tai labai emnkas minusas ir truintis daugiau pliusų.. Atstumas iki vandens... mes bėgom eketėn ir ji buvo tikrai per toli. Nežinau, kaip vasarą, bet toks mažas baseinukas tik pasinerti būtų idealu.. Kita vertus tai būtų kažkas per daug civilizuoto..:)
jignas
 
Pranešimai: 166
Užsiregistravo: Tre Kov 31, 2010 10:46 pm
Miestas: Kaunas

Re: Jazz hotel dūminė pirtis

Standartinė tramas » Sek Bal 04, 2010 8:08 pm

del sprendimo - nesigincysiu - gudrus, taciau neisbaigtas.
pirtyje svarbiausias reikalavimas - SAUGUMAS. kuo saugiau pirtyje- tuo didesnis atsipalaidavvimas. o koks atsipalaidavimas jei pastoviai reikia i virsu ziuret ir tuo metu pasilenkt ties gelzgaliu? o jei prasiskelsi galva- tai apie pirties malonuma ir atsipalaidavima uzmirst reikes.
del vandens - uztektu is bedos kelias backas su saltu vandeniu pastatyt- bent kad apsipilt galia butu.
pirtininkas Ramūnas www.pirtininkas.lt
tramas
 
Pranešimai: 290
Užsiregistravo: Pir Vas 11, 2008 10:48 pm
Miestas: Vilnius, Trakai, Vievis

Re: Jazz hotel dūminė pirtis

Standartinė jignas » Pir Bal 05, 2010 1:55 am

dėl saugumo viskas aišku, bet nereikia gi ten jau taip įsitempus būti... į geležis atsimušti tikimybė nėra jau tokia didelė. Apsipylimui vandens buvo prinešta viduje ir tai savotiška alternatyva, nes baseiniuko ar kažko panašaus ten statyti kažkaip, manau, ranka nekiltų:)... ežero artyn nepritrauksi ir tenka mėgautis tuo, kas yra, o yra tikrai neprastas variantas. Juk apsipylinėti viduj galima iki soties, nes grindys tam pritaikytos (ažuolinės berods).
jignas
 
Pranešimai: 166
Užsiregistravo: Tre Kov 31, 2010 10:46 pm
Miestas: Kaunas

Re: Jazz hotel dūminė pirtis

Standartinė tramas » Pir Bal 05, 2010 8:44 am

mano ugis - 192 - as gana stpriai stuktelejaus, po to visa laika apeidamas krusni vis ziuredavau i virsu o ne po kojomis - o tai atsipalaidavimo visai neprideda. o zemesniems zmonems - aisku- tai neaktualu.
del vandens- mes pirtinomes sesiese- dabar neatsimenu kiek buvo salto vandens tada, taciau jo mums neuzteko- turejom pirties metu lakstyti su kibirais i ezera.... o tai nera pats maloniausias uzsiemimas.
o del baseiniuko buvimo ar nebuvimo- reikia atsakyti sau i klausima- kas svarbiau - vaizdelis ar geri zmoniu pojuciai?
be to baseiniuka galima labai organiskai "uzmaskuoti" kad negadintu vaizdelio...
tarp kitko- va mano fotoalbumas kuriame yra dalis nuotrauku su sios pirties vaizdeliais
http://picasaweb.google.lt/r.ramunas/Ki ... directlink
pirtininkas Ramūnas www.pirtininkas.lt
tramas
 
Pranešimai: 290
Užsiregistravo: Pir Vas 11, 2008 10:48 pm
Miestas: Vilnius, Trakai, Vievis

Re: Jazz hotel dūminė pirtis

Standartinė jignas » Pir Bal 05, 2010 12:38 pm

na taip, baseiniuką galima įkomponuoti, bet pats minite, jog reikalinga šiokia tokia "maskuotė" todė vaizdelis irgi svarbus.. aišku patyriai svarbesni, bet aplinka irgi jiems įtakos turi. Ir žiūrėdaas jūsų foto dar atsiminiau keletą minčių, kurios man tada atėjo į galvą būnant pirtyje... Tas vadinamas natūralumas... medis priepirtyje nors ir įkomponuotas į bendrą projektą, bet namanau, kad tai jam daug džiaugsmo teikia:)...aišku gal ir geriau nei būti nukirstam:))). Dar elektros instaliacija ir drėgmė - vienoje fotografijoje matomas gan drėgnas akmuo ir šalia elektros lizdas - tai irgi galima priskirti saugumo kategorijai.. O kalbant apie akmenis - taip, jie svarbus akcentas (kalbu apie dekoratyvinius ne apie pečiaus), bet kartais jie suteikia tokį "aštrumo" vaizdą ir nors ir smagu netgi pačioje pirtyje ant jų prisėsti, bet slystelėjus galima oi kaip nusibalnoti nosį... Na, bet nedarant stiagių judesių, kurių pirtyje tikrai nereikia, gyenti galima:)
jignas
 
Pranešimai: 166
Užsiregistravo: Tre Kov 31, 2010 10:46 pm
Miestas: Kaunas


Grįžti į Aplankytos pirtys

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

cron