Ramuno pirtis

Atsiliepimai iapie pirtis kuriose buvome, nuotraukos,rekomendacijos ką galima būtų patobulinti ir tt

Moderatorius: tramas

Re: Ramuno pirtis

Standartinė veikejaz » Sek Spa 24, 2010 9:00 pm

Štai :arrow: !!! Pabūvojau ir aš Ramūno "piramidėje" 8-)
Nesikartosiu, ką minėjo Rolis.. Tai PIRTIS iš didžiosios raidės :idea: :geek: :idea:
Trumpai tariant, tai teisingas ir reikalingas išsivalymas.
Po jos procedūrų (geraja prasme), siela atsiskyrė nuo kūno :shock: -pAskui vaikščiojo, tik ant antros dienos "namo parėjo" :roll:
..ir antra pusė šilkinė tapo :mrgreen: tikiuosi ilgam ;)
REKOMENDUOJU!
J.P.
veikejaz
 
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: Pen Lie 02, 2010 1:15 pm
Miestas: Vilnius/Kaišiadorys

Re: Ramuno pirtis

Standartinė jignas » Ket Sau 20, 2011 9:20 pm

apie šią pirtį.. jau greitai... :) nes dabar bėgu nuo PC. Rekomenduoju ir aš... nors planuoju rašyti ne apie tai :)
jignas
 
Pranešimai: 166
Užsiregistravo: Tre Kov 31, 2010 10:46 pm
Miestas: Kaunas

Re: Ramuno pirtis

Standartinė ramunas » Sek Sau 23, 2011 10:39 am

šiaip tą pirtukę vis po truputį tobulinu- pakeičiau stalą, padariau atlošą, išmokau kūrenti krosnį ....
kad išmokti teisingai iškūrenti (surasti reikiamus oro padavimo režimus skirtingose kūrenimo etapuose) prireikė kelių mėnesių - tokios konfigūracijos krosnių daugiau kaip ir nebuvo - todėl kūrenimo "taktikos" reikėjo ieškoti pačiam
Paskutinį kartą redagavo ramunas Ant Sau 25, 2011 11:21 pm. Iš viso redaguota 1 kartą.
ramunas
 
Pranešimai: 302
Užsiregistravo: Tre Geg 26, 2010 4:44 pm

Re: Ramuno pirtis

Standartinė jignas » Ant Sau 25, 2011 5:26 pm

Beveik prieš metus su tėčiu pradėjom domėtis, kas čia ta lietuviška pirtis, kokios jos subtilybės ir pan., ir tada net nenutuokėm nei kas toks yra Ramūnas, nei kas tie kiti žmonės, kurie kelia lietuviškos pirties kultūrą iš apsnūdimo. Deja šiame "budinimo" procese yra ne tik šaunių dalykų, tačiau kapitalistinis pasaulis nejučiomis įsuka ir visi mes - pradedantys ar jau pažengę pirties MYLĖTOJAI - su tuo susiduriame, to negalime išvengti. Bet ne apie biznius ar kažkokius nesutarimus čia.
Specialiai žodį MYLĖTOJAI parašiau a la Ramūnas :). Todėl, kad būtent pastarasis žmogus dar kartą man priminė, jog svarbiausia ir yra nuoširdi meilė, tam tikra gyvenimo filosofija ir tikėjimas, jog kiekvienas tavo žingsnis ar veiksmas yra teisingi. Ar teisingesni negu aplinkinių - tegul apie tai sprendžia kiti. Viliuosi tik, kad kiekvienas vertinantis mūsų darbus sugebėtų atsiriboti nuo asmeniškumų ir tiesiog nuoširdžiai galėtų pasakyti, kad "žmogau, padirbėjai iš peties." Aš tai sakau Ramūnui.
Ne tik padirbėta, bet ir darbuojamasi, tobulinama ir apie visas smulkmenėles galima būtų kalbėti ilgai, tačiau turbūt to nereikia. Tik manau, jog Pirtyje piramidėje apsilankyti verta nesvarbu - tu žmogus, besiruošiantis statyti pirtį, ar gurmanas, kuris garu mėgaujasi visą savo gyvenimą. Tu taip pat gali būti žmogus, besimėgaujantis pačiu gyvenimu, o ir tas, kuris tiesiog ieško su kuo galėtų padiskutuoti apie pirtį, jos sampratą ir t.t. Manau, čia ką nors mielo ir artimo savo dūšiai atras visi.
Aš asmeniškai vis labiau juntu, jog per tuos metus pažinties su pirtimis mane vis labiau traukia dūminės pirtys. Man taip pat patinka didelės garinės, minimalūs patogumai. Gal tiesiog tai dviejų bene geriausių lietuviškų dūminių pirčių, kuriose teko lankytis įtaka (tiesa viena iš jų jau nebe dūminė - koks absurdas).
Pirtis piramidė taip pat nėra maža, o sumanus gultų išdėstymas leidžia justi tikrą komfortą. Nėra nieko geriau kaip gulėti garinėje, kurioje dar ir rakandų visokių yra, padedančių pajusti, kas yra tikras atsipalaidavimas, patogumas.
Krosnies aš nekomentuosiu, nes nieko apie jas neišmanau. Sužavėjo garo kelias ir patogumas, kai vanotojui tereikia visai nedaug pastangų norint jį "prisikviesti" ir "sujungti" su vanojamojo kūnu. Man asmeniškai buvo truputį karšta, nes labai jau aš liesas ir toks garas eina per mane kiaurai, bet kiek vėliau - per putų procedūrą - pajutau tikrą jau "į antrą pusę procedūrų" keliaujančios pirties garinės malonumą.
Taigi tiek trumpai apie Ramūno pirtį Piramidę. Buvo smagu apsilankyti, didelis nuoširdus dėkui ir iki kitų kartų.
jignas
 
Pranešimai: 166
Užsiregistravo: Tre Kov 31, 2010 10:46 pm
Miestas: Kaunas

Re: Ramuno pirtis

Standartinė ramunas » Ant Sau 25, 2011 11:18 pm

dekui uz atsiliepimus - dar pirtyje "užvedžiau pageidavimų ir pasiūlymų knygą - gal kas norės ką pasiūlyt ar pastebės ką dar galima būtų patobulinti.
pirmąjį atsiliepimą parašė Borasas - Aleksandras Marčenko- ukrainietis - vienas iš lietuviškojo vanojimo čempionato teisėjų.
ramunas
 
Pranešimai: 302
Užsiregistravo: Tre Geg 26, 2010 4:44 pm

Ankstesnis

Grįžti į Aplankytos pirtys

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

cron