Puslapis 11

Ka reikia zinoti apie Pirties Dvasia

StandartinėParašytas: Tre Vas 18, 2009 12:33 am
kestas
Iejus i pirti pasisveikink su ja, o pabaiges visas proceduras paskutinio uzejimo metu padekok ir atsisveikink.
Niekada nepalik priterstos pirties. Nors simboliskai prasluok, atidirbusias vantas palik sudetas i "tazika" su trupuciu vandens. Taip bus isreiksta tavo pagarba Pirties Dvasiai. Tiems kurie skaito si foruma, manau kad tai nera juokinga. Vienas is kosmoso desniu byloja: labai svarbu i ka kreipi savo demesi, tai keicia tavo samone, tuo paciu ir tavo erdve..
Is ryto tu rasi pirty smarkiai isdziuvusias vantas, kurios labai gerai tiktu prakurai. O to daryti nevalia. Vanta atidave visa save tau, dalele taves prisieme sau. Vanta turetum sudeginti atskirai lauze arba uzkasti zemeje velgi su tam tikra pagarba.
Pirty zmogus labai smarkiai atsipalaiduoja, nurimsta jo protas, atsiranda galimybe susitikti su tikraja savastim. Yra praktiku, kaip galima padirbeti su savimi ir tuo paciu labai pagerinti savo gyvenimo kokybe. Kad tai pasiekti, reikalinga einant i garine palikti priepirtyje ne tik slepetes ir rubus, bet ir bereikalingas kalbas.

Re: Ka reikia zinoti apie Pirties Dvasia

StandartinėParašytas: Pir Lap 29, 2010 12:36 am
ramunas
gilios mintys - kaip aš šią temą praleidau?

man patinka vandens milinimo "ritualas" - kai dedi įkaitusį akmenį į vandenį - toks jausmas kad savo širdį išlupęs įdėtum.... o po to ta širdimi (jausmais) garo pavidalu (tas vanduo "eina" garui išgauti) pasidalini su tais kas yra pirtyje- nepakartojamas jausmas.....

Re: Ka reikia zinoti apie Pirties Dvasia

StandartinėParašytas: Sek Sau 16, 2011 1:19 pm
kestas
Jei nori daugiau pavedzioti savo prota po minciu labirintus uzsuk i http://www.blogas.lt/pirtyje ir i http://www.saunaclub.lt skaitiniu rubrika :)

Re: Ka reikia zinoti apie Pirties Dvasia

StandartinėParašytas: Ket Vas 09, 2012 12:28 am
ramunas
įsitaisiau vandens milinimo reples - milinu vandenį su žadeitu imamu iš akmenvietės